První pražské gastrokino

O nás

Vítejte v Kině LEDÁRNY!

 

Kino Ledárny zahájilo svůj provoz v dubnu tohoto roku, nejprve jako autokino a od července už i jako klasické letní kino.

Základní koncept byl od začátku jasný: jsme první pražské gastrokino! Zasytíme nejen váš hlad po kultuře, ale i ten fyzický. Ano, nabízíme přesah v podobě perfektního gastro servisu z naší „základny“ v podolském RESTU.

Nyní fungujeme zároveň v režimu autokina (pro cca 20 vozů) a zároveň letního kina (až pro 100 diváků).

Vstupenky zakoupíte buď na místě, nebo předem na webu, respektive v aplikaci našeho partnera Ticket Portal. Vstupné se platí buď za jeden vůz (399,-), nebo za jedno lehátko (130,-)

Už hodinu a půl před začátkem promítání vás pustíme do areálu a nasměrujeme na vaše místo. Pak už si jen užíváte film, ke kterému si můžete objednat perfektní jídlo.

Objednávat můžete osobně, přes aplikaci nebo telefonem/SMS. Pokud jste v kině vozem, rádi vám jídlo přineseme až k okénku vašeho auta. V naší nabídce je nejen klasický popcorn, ale protože jsme gastrokino, můžete těšit i na delikatesy! Servírujeme například vynikající kalamáry na grilu na dřevěném uhlí, poctivý burger, a myslíme i na vegetariány... To vše připravujeme čerstvě přímo v areálu kina. Široká nabídka rozlévaných nápojů zahrnuje nealko, kvalitní víno, ale i točené pivo a koktejly.

Po skončení filmového programu zůstáváme v provozu až do půlnoci. Na naší FM frekvenci pokračuje hudební vysílání.

Naše kino má bar, restauraci, zvuk přes rádio na FM 107,1, eshop, kde si můžete objednat drink nebo večeři přímo do auta a nezapomeňte na AFTERPARTY přímo ve vašem autě, kterou si po skončení promítání naladíte na FM!

Přijedete-li autem a chcete si dát skleničku, máme pro vás řešení: náš partner Rychlé želvy vás bezpečně dopraví vaším autem až domů za zvýhodněnou cenu!

Změna programu vyhrazena. V případě extrémního počasí si vyhrazujeme právo projekci zrušit (vstupenky dostanete zpět). 

Provoz Kina Ledárny je možný díky laskavé záštitě Michala Hrozy, místostarosty MČ Praha 4, a díky iniciativě pana radního Jaroslava Mítha, který myšlenku kina od začátku podporuje. 

 

Těšíme se na vás!